دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

گزارش تصویری اولین کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها

برای مشاهده گزارش تصویری اولین دوره کنفرانس، لینک ذیل انتخاب نمایید:

 

گزارش تصویری دومین کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها

برای مشاهده گزارش تصویری دومین دوره کنفرانس، لینک ذیل انتخاب نمایید:

 

اطلاعیه ها
قابل توجه پژوهشگران محترم
همانطور که مستحضرید این کنفرانس جزء کنفرانس های معتبر بین المللی خاج از کشور توسط برگزارکنندگان دانشگاهی خارجی محسوب می شود، و زبان رسمی کنفرانس و ارایه مقالات به صورت انگلیسی می باشد، اما با توجه به درخواست پژوهشگران محترم مبنی بر بهبود عملکرد سامانه کنفرانس و به منظور تکریم به پژوهشگران و شرکت کنندگان فارسی زبان و ایرانی، و تلاش های پی در پی نماینده ایرانی کمیته برگزاری کنفرانس قسمت فارسی سایت و امکان ارسال مقاله به زبان فارسی به وجود آمده است. برای این منظور ابتدا توصیه می شود مقالات خود به زبان انگلیسی ارسال نمایید، درغیراینصورت تمامی پژوهشگرانی که مقاله خود را به زبان فارسی ارسال می کنند می بایست چکیده مقاله را به زبان انگلیسی ارسال کنند. تمامی مقالات به زبان انگلیسی در کتابچه مجموعه مقالات و نمایه کنندگان انگلیسی چاپ خواهد شد، همچنین مقالات در برخی از نمایه کنندگان ایرانی هم درج می شود.

ارائه توصیه نامه از کنفرانس برای علاقه مندان به درخواست ادامه تحصیل در خارج از کشور که در کنفرانس شرکت می نمایند، فقط به تعداد محدودی از پژوهشگران در صورت داشتن شرایط لازم و تایید ریاست کنفرانس امکان پذیر می باشد.

پوستر کنفرانس
Poster
اخبار سایت
مهلت ارسال مقالات

باتوجه به نظر اکثریت اعضای شورای سیاستگذاری و کمیته علمی کنفرانس، و نظر به استقبال و درخواست گسترده دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرانقدر جهت زمان کافی برای ارسال مقالات پژوهشی در کنفرانس، مهلت ارسال مقالات تا 25 تیرماه 1398 تمدید شد. لازم به ذکر است باتوجه به محدودیت ظرفیت الویت با پژوهشگرانی می باشد که زودتر اقدام به ثبت نام نموده اند.

1398/04/11 بیشتر بدانید ...

حمایت موسسه مطالعات هنر اسلامی

موسسه مطالعات هنر اسلامی و نشریه علمی پژوهشی مطالعات هنر اسلامی از سومین کنفرانس هنر، معماری و کاربردها اعلام حمایت کردند. در همین راستا طبق توافقات بعمل آمده، تعدادی از مقالات منتخب کنفرانس جهت ارزیابی نهایی جهت چاپ در نشریه علمی پژوهشی مطالعات هنر اسلامی ارسال می شود. از زحمات و هماهنگی های ارزشمند مدیرمسئول نشریه سرکارخانم دکتر شایسته کمال تشکر و قدردانی را داریم.

1398/03/08 بیشتر بدانید ...

نکاتی در مورد ثبت نام و ارسال مقاله برای فارسی زبانان

نمایندگان ایرانی کمیته برگزاری سلسله کنفرانس های بین المللی هنر، معماری و کاربردها توصیه می‌نمایند پژوهشگران فارسی زبان قبل از ارسال مقاله و ثبت نام در کنفرانس نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند.

1397/11/17 بیشتر بدانید ...

سیویلیکا

سومین کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها تحت حمایت سیویلیکا برگزار می شود.  کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این کنفرانس ارایه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

لینک نمایه کنفرانس در سیویلیکا

1397/11/17 بیشتر بدانید ...

نمایه سازی مقالات در پایگاه علمی Google scholar

تمامی مقالات با کیفیت کنفرانس (که توسط کمیته علمی پذیرش نهایی بگیرند) پس از برگزاری سومین کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها در پایگاه علمی Google scholar نمایه می شوند. لازم به ذکر است باتوجه به سطح کنفرانس تمامی مقالات ارسالی می بایست فایل چیکده انگلیسی خود مطابق الگوی کنفرانس ارسال نمایند.

1397/11/17 بیشتر بدانید ...

اختصاص کد DOI به مقالات کنفرانس

تمامی مقالات سومین کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها که در موعد مقرر ارسال گردند و مورد تایید داوری قرار گرفته و سپس ثبت نام نهائی خود را تکمیل نمایند پس از کنفرانس کد DOI به آن ها تعلق خواهد گرفت. لازم به ذکر است باتوجه به سطح کنفرانس تمامی مقالات ارسالی می بایست فایل چیکده انگلیسی خود مطابق الگوی کنفرانس ارسال نمایند.

1397/11/17 بیشتر بدانید ...

تمدید تاریخ های کنفرانس

نظر به استقبال و درخواست گسترده دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرانقدر جهت زمان کافی برای ارسال مقالات پژوهشی و امکان حضور در کنفرانس، تاریخ برگزاری کنفرانس به 3 مردادماه 1398، مهلت ارسال چکیده و اصل مقالات 10 تیرماه 1398 تمدید می گردد. لازم به ذکر است تاریخ فوق تمدید نخواهد شد، و باتوجه به محدودیت ظرفیت الویت با پژوهشگرانی می باشد که زودتر اقدام به ثبت نام نموده اند.

گواهی پذیرش زودهنگام برای مقالاتی که مورد داوری و پذیرش نهایی کنفرانس قرار گرفته است، به درخواست نویسنده مسئول قابل صدور می­ باشد، برای این منظور درخواست گواهی زودهنگام را به ایمیل کنفرانس ارسال نمایید. بدیهی است گواهی ­­های پذیرش و ارایه مقالات پژوهشگران روز برگزاری کنفرانس صادر می­ گردند.

1397/11/16 بیشتر بدانید ...

تصاویر و لینک های نمایه برخی از کنفرانس های برگزار شده

برای مشاهده تصاویر و اخبار و تعدادی از لینک های نمایه برخی از کنفرانس های برگزار شده در خارج از کشور (روسیه، هند و غیره) به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1397/08/23 بیشتر بدانید ...

حمایت مالی از پژوهشگران

به اطلاع می رساند علاقه مندان به حضور در کنفرانس و ارایه مقاله می رساند باتوجه به هزینه های بالا سفر، و در راستای حمایت و تکریم پژوهشگران ایرانی، حمایت مالی از پژوهشگران در سومین کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها به صورت پوشش بخشی از هزینه سفر آنها می گردد، باتوجه به محدودیت طرفیت در صورت تمایل به ادامه خبر جهت تکمیل درخواست وارد شوید.

1397/08/19 بیشتر بدانید ...

گزارش دوره دوم کنفرانس

دومین دوره کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها پس دریافت تاییدیه های لازم از روسیه و مشارکت در برگزاری و حمایت کسترده دانشگاه ها و مراکز روسیه از جمله آکادمی هنر روسیه که یکی از باارزش ترین نهادهای فرهنگی و هنری روسیه می باشد در تاریخ 24 و 25 آذرماه 1396 در مسکو آکادمی هنر روسیه (با قدمت 260 سال) و روز دوم در GITR برگزار شد.

1397/02/19 بیشتر بدانید ...

گزارش دوره اول کنفرانس


اولین دوره کنفرانس بین المللی هنر، معماری و کاربردها با مجوز ریاست جمهوری مرکز آموزش و پژوهش  های توسعه و آینده نگری به شماره ۳/۴۵۲۲، و مجوز ISC به شماره ۲۰۹۰۱-۹۴۱۵۱ با توجه به بررسی های انجام شده در بین الویت های نقشه جامع علمی کشور و سیاست‌های کلی تدوین برنامه ی ششم که توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ابلاغ شده است، در ایران برگزار گردید.

1397/02/19 بیشتر بدانید ...

آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند که پورتال کنفرانس راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1395/11/26 بیشتر بدانید ...

  مختصری توضیحات از آنچه در این رویداد کنفرانس رخ می دهد

   

  • حضور در کنفرانس بین المللی معتبر هند و ارایه گواهی
  • بازدید از امکان دانشگاه ها و مراکز علمی هند
  • بازدیدهای علمی و تخصصی هندوستان از جمله تاج محل (یکی از عجایب هفتگانه جهان)
  • حضور در گردهمایی بین المللی در حوزه هنر، معماری و شهرسازی، طراحی، عمران و کاربردها آن در علوم 
  • ارائه توصیه نامه از کنفرانس برای علاقه مندان به درخواست ادامه تحصیل در خارج از کشور در صورت داشتن شرایط لازم و تایید ریاست کنفرانس
  • گفتگو و تبادل اطلاعات با مسئولین، اساتید و نخبگان در حوزه مرتبط با کنفرانس
  دبیرخانه کنفرانس

  زمان برگزاری کنفرانس: 3 مرداد ماه  1398

  مکان برگزاری کنفرانس: هندوستان، دانشگاه باهارات هند

    Iconfaaa@gmail.com           

  تلفن: 02188842090

  تاریخ های مهم کنفرانس

   مهلت ارسال مقالات: 10 تیرماه 1398

   اعلام نتایج داوری مقالات: 10 روز کاری پس از ارسال مقاله

    آخرین مهلت ثبت نام (در صورت پرنشدن ظرفیت): 20 تیرماه 1398

  امروز : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  برگزار کنندگان کنفرانس
  حامیان علمی و معنوی کنفرانس
  محل برگزاری

  نشانی محل برگزاری

  هندوستان، چنای، دانشگاه باهارات هند

  Bharath University, 173 Agharam Road Selaiyur,
  Chennai - 600 073
  Tamil Nadu, India

  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  669
  بازدید دیروز :
  1430
  بازدید کل :
  472235
  اسلایدر گالری تصاویر
  حامیان همایش